Photoshoots 2015

Photoshoot > 2015 > Harmonic Light (Vanessa Hudgens' 27th Birthday Party, "A Birthday Xmas Celebration, No Shortage of Good Vibrations!")

17. prosince 2015 v 11:12 | *NessinQa

V pondělí 14.prosince měla Vanessa nejen své narozeniny ale také v tento den uspořádala soukromou párty na téma "Vanessa Hudgens' 27th Birthday Party, "A Birthday Xmas Celebration, No Shortage of Good Vibrations!" Zajímavý a dlouhý název :D Nicméně se všichni společně fotili známým stylem focení, který se neustále fotí v různých barevných efektech a říká se tomu "Harmonic Light". Už několikrát se Van v tomto stylu fotila. Fotografie se povedly, nejvíce se mi líbí první fotka jen s Austinem :)

image host image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y

Photoshoot > 2015 > Giuseppe Falla

17. prosince 2015 v 10:50 | *NessinQa

Objevila se nějaká nová fotografie Vanessy, focená Giuseppe Falla. Je v černobílé i barevné variantě.

image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Photoshoot > 2015 > Nico Guilis for Find Your California Travel #4

4. prosince 2015 v 11:55 | *NessinQa

JÁ NEMÁM SLOV!! Tuhle novinku Vám musím ihned přidat, aby jste se stejně jako já naladili na tento nádherný, alespoň u nás slunečný den :) Určitě vám už nemusím ani připomínat, že když byla Vanessa v Portugalsku, nafotila tam nádherný photoshoot pro "Find Your California Travel" a některé jeho zveřejněné fotografie jste už mohli vidět. Bylo jich ale velmi málo a tak před dvěmi týdny se konečně objevilo větší přísun fotografií a můžete si je připomenout ZDE. Nečekala jsem, že se ale objeví další fotografie z tohoto shootu v tak převelikém množství!! Nikdy se totiž tolik fotografií pro "Find Your California" neukázalo a já jsem úplně šťastná, že jsem mohla uložit a najít tolik přenádherných fotek! JE JICH PLUS/MINUS 168 FOTOGRAFIÍ!! Mohlo se totiž stát, že při tak velkém množství jsem nechtěně uložila fotky, které jsem už uložené měla, jelikož některé jsou si dost podobné, tak se to prostě nedalo předejít. Nicméně, některé fotografie jsou focené i bez Vanessy, či-li místa v Portugalsku ale stejně nejvíce fotografií patří Vanesse a já ty fotky prostě všechny miluji!! Určitě se podívejte kliknutím na odkaz níže do "Gallery Update". Ani nemohu říci, která se mi nejvíce líbí. Všude má Ness krásné, vintage outfity, vlasy i makeup! Hlavně se mi líbí líčení, které má na fotkách v pruhovaném černobílém tričku s kožichem, nebo v hořčicovém svetříku, culíčky a kloboučkem :) Z těchto dvou sérií se mi také asi nejvíce fotografie líbí ale každá má něco do sebe! Evokuje mi to nádherné letní období u moře! Například hned druhá podvečerní fotka, jak v pozadí hrajou na kytaru a zpívají, Vaness se jakoby točí, tak ta je skvělá! Nebo Van v bílém kožíšku s foťákem, jak ji krásně západ slunce svítí do tváře, či pozadí Lisabonu, řeky a moře!! Prostě nááádhera!! A strašně moc se mi líbí úplně jedna fotografie, kterou jsem tady dala jako předposlední. Vypadá to, že je Vanessa nahá, když se schovává ale je to tak sexy a umělecké! Musíte mi určitě napsat, která fotografie se nejvíce líbí Vám a proč :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
Objevily se další dvě nové fotografie :) Ta druhá je naprosto dokonalá <3

image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Photoshoot > 2015 > Darren Tieste - The Beauty Book for Brain Cancer

2. prosince 2015 v 12:17 | *NessinQa

Na začátku listopadu, jsem vám psala o novém, druhém vydání knihy "The Beauty Book for Brain Cancer" od spisovatele a fotografa Darren Tieste. ZDE si můžete článek připomenout. Stejně se ale budu opakovat, kdyby byl někdo náhodou líný kliknout na odkaz. Kniha představuje různé fotografie celebrit, které se do projektu zapojili. Výtěžek z knihy pak půjde na výzkum léčby rakoviny mozku. Na konci jsem psala, že se možná objeví nová fotografie Vanessy focená tímto fotografem a opravdu se tak o měsíc později stalo. Na povrch vyšla nádherná, černobílá fotografie ale bohužel v mizerné kvalitě, což je škoda, tak snad se brzy objeví v HQ, protože vypadá dokonale!! Vanessa je tam jako bohyně!! Ty vlasy, makeup a ty šaty nebo top se sexy výstřihem! Nemám slov..byla bych šťastná, kdyby fotografií bylo přeci jen více! Ale možná nás ještě Darren překvapí dalšími jeho výtvory s Vanessou. Co na fotografii říkáte Vy?

image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Photoshoot > 2015 > Nico Guilis for Find Your California Travel #3

21. listopadu 2015 v 14:18 | *NessinQa

Nyní ta nejlepší novinka týdne! Konečně se objevilo více fotografií pro "Find Your California Travel" od fotografa Nico Guilis. Tento photoshoot se fotil v Portugalsku, přesněji v Lisabonu a Vanessa je na fotografiích přímo dokonalá, kouzelná!! Já absolutně nemám slov, nemám na něj co říct..co vytknout! Já jsem přímo nadšená!! Ihned jsem si zamilovala první tři fotky, což čtvrtá je stejná jako třetí, jenom v jiné kvalitě, tak jsem nahrála obě! Na úplně první fotografie, které se objevily pro tento shoot se můžete podívat ZDE a TADY. Jak se vám fotografie líbí?

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host 6sgptx3y

Photoshoot > 2015 > Nico Guilis for Find Your California Travel #2

23. října 2015 v 12:12 | *NessinQa

Objevily se další fotky Vanessy pro "Find Your California Travel" z Portugalska. Van všechny fotografie zveřejňuje na instagram, takže proto ty fotky vypadají vždy jako osobní a ne jako profi shoot. Osobně se mi ale více líbily fotky prvně pro čistě "Find Your California" - ZDE! Ale asi jen kvůli tomu, že jich ještě moc není a objevují se po kouskách. Tak snad se jich objeví víc a v lepší kvalitě :(
image host image host image host 4bxfflgz
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Photoshoot > 2015 > Nico Guilis for Find Your California Travel

16. října 2015 v 3:26 | *NessinQa

ZDE jste mohli vidět animaci Vanessy během příprav na focení pro "Find Your California Travel" a také krásné kulisy v přenádherném městě Lisabon v Portugalsku, aby jste měli větší přehled o tom, jak Vanessa nafotí nové dokonalé fotografie. Konečně se objevilo pár nádherných fotografií, které sám zveřejnil fotograf Nico Guilis na svůj instagram :) Já jsem naprosto a opět unešená! Fotograf fotí do starších let a tyto 60.léta vyfocená v nádherném místě se mu opravdu povedla! Nejvíce se mi líbí samozřejmě první fotografie. Ten styling, to prostředí Lisabonu za Vanessou! Já nemám slov, druhá je tak roztomilá a třetí tak elegantní a zajímavá! Nemohu se dočkat na další fotografie :) Co na ně říkáte vy?

- "Mimochodem, Vanessa se momentálně nachází společně s Austinem a Stellou v Nizozemsku (Holandsko), přesněji v Amsterdamu. Och bože, když si řeknu, že tam byl můj brácha a máme to vlastně dost blízko, mám husí kůži. Ness by se mohla kouknout taky konečně někdy k nám, například navštívit naše milované "Prague City".
image host image host image host 4bxfflgz
Make-up: Jillian Halouska @jillianhalouska
Outfit (zásluha): @guess@1177_us
Edit: 18/10 - Objevila se nová, další krásná fotografie pro "Find Your California Travel" :)
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Photoshoot > 2015 > Nico Guilis for Find Your California #2

17. září 2015 v 11:38 | *NessinQa
Objevily se nám další krásné vintage fotečky do photoshootu roku 2015, přesněji od fotografa Nico Guilis pro Find Your California :* Pro tento projekt fotila např. i herečka a kamarádka Vanessy, Ashley Benson, které si společně zahráli i ve filmu Spring Breakers. Vanessa na fotkách vypadá opravdu fantasticky..vypadá opravdu jako Pocahontas =)
image host image host Mjhfpn5l Mjhfpn5l

Photoshoot > 2015 > Nico Guilis for Find Your California

2. září 2015 v 6:13 | *NessinQa
Mám tady dokonalé fotografie od fotografa Nico Guilis, které jsou foceny pro Find Your California :* Fotky jsou prostě nááádherné, já jsem z nich už dříve byla úplně paf!! To je přesně ten styl, který miluji..vypadá to jako ta starší Amerika! Nicméně Vanesska je na všech fotečkách krásná a to nemluvím ani o jejích outfitech na fotkách..nevím, zda oblečení je její ale myslím že ano..strašně se mi líbí všechny její šatičky a také ten svetřík na černobílé fotečce..každé jsou tak krásně umělecké a stylové :) Úplně bych to pojala jako stylem vintage, který miluji :* Prvně jsem myslela, že jde o nějaké dokonalé osobní fotky ale je to shoot, který je opravdu fantastický <3
OvgkxSvI i5flrMBt pffCMTys 0lNign99
ROmcmme4 YQ954Je9 fUvSunfw tr8J1AbU
Km8jR2QF f87eLXtN hZ5dcuKW Mjhfpn5l

Photoshoot > 2015 > Verizon Wireless #3

2. září 2015 v 5:20 | *NessinQa
Našla jsem dvě další nové fotky pro Verizon Wireless :)
qBliljpD Xscqwbnj Mjhfpn5l Mjhfpn5l
Dodávám další fotky, první dvě jsou ty samé jako výšše, akorát bez popisků a další dvě tu ještě nemám.
lPTc2Txs 2abApyGt czHCeKnC Cz1YqBBh

Photoshoot > 2015 > Verizon Wireless #2

28. srpna 2015 v 9:11 | *NessinQa
Objevily se další čtyři fotky do shootu pro Verizon Wireless :) Nejvíc se mi líbí ta třetí :*
pkcQe5of ivxZosmm kbbIa06C m7NdQJOi

Photoshoot > 2015 > Verizon Wireless

27. srpna 2015 v 1:14 | *NessinQa
22. srpna navštívila Vanessa "Milk Studios", kde natočila nový tajný projekt. V současné době (26.srpna), bylo tajemství konečně odhaleno. Vanessa Hudgens bude hostit jako zástupce Verizon Wireless - největší operátor stávajících mobilů ve Spojených státech, jako třeba u nás T-mobile a to během MTV Video Music Awards, které se bude konat tuto neděli (30. srpna), v Microsoft Theater v Los Angeles.

Vše bude záležet jen a jen na Vanesse, protože bude moderátorkou přímo živě na stanici MTV, kde nám ukáže zákulisí, červený koberec, rozhovory s celebritami a vše, co se děje na této akci. Určitě se nezapomeňte dívat, protože já budu vyčkávat do poslední chvíle!! A teď se můžete konečně podívat na nádherné fotografie a k tomu video oznamující zprávu. Check it Here!!
hPhbiBWL Mx2kWP0n YN7r8MWJ nWVXYWBn
f95gUE0L CJYvz6Cn aIqahGgk p5EtXgCm
rGoGy2qQ ly58JvnN AceMcAzg nAYrmpFk

Vanessa je ve videu strašně zlaťučká :) Moc se mi líbí její vlásky a halenka :)
 
 

Reklama