Personal Photos

Personal Photos #317

5. ledna 2016 v 19:25 | *NessinQa

Nyní tady mám skvělé osobní fotečky Vanessy z měsíce prosince :) Ta první je naprosto dokonalá, úplně překrásná..jinak ta třetí se mi také moc líbí, taková legrační :) Nicméně nalíčená v tom autě, jak na ní svítí slunce je téměř také perfektní :) A ten její Vánoční stromeček? Nemám slov!!!

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
Personal Photos > 2015 > December Pics [28×]

Personal photos #316

21. prosince 2015 v 22:56 | *NessinQa

Tak tahle starší nově objevená, dokonalá fotečka s mými nejmilovanějšími mě strašně moooc potěšila!! Na fotografii můžete vidět Vanessku a Selenku!!! MILUJI TY DVĚ NEJVÍCE!! Ale jak je tady ještě Sel taková roztomile krásná, teď už je to opravdová dáma, totiž opravdu sexy žena! Občas mi to zachybí ale myslím si, že Sel je pořád taková "milá a nevinná" :) A sladká!! Nicméně je to krásná ale nekvalitní fotka..a konečně jsem měla dnes volno a mám i zítra, takže jsem konečně něco doma také stihla :) Máme nazdobený stromeček i výzdobu, zítra pojedeme na veliký nákup a večer musím zabalit dárečky ale ve středu (den před Štědrým dnem), mě čeká celý den směna, takže večer po práci musím ještě rychle dělat bramborový salát a hrachovou polévku :D No, celá šťastná..ale nebojte, ještě vám popřeji krásné Vánoční svátky :) :*

image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Personal photos #315

17. prosince 2015 v 11:04 | *NessinQa

Také se objevily úplně skvělé osobní fotky, které mám samozřejmě raději, než fotky s fanoušky, protože můžeme vidět díky osobním fotkám život Vanessy a vlastně takovou, jaká je!! První čtyři fotky jsou úplně nové, pochází z narozenin Vanessy, které slavila 14.prosince a já se velmi omlouvám za to, že jsem nepopřála prostřednictím blogu Vanesse k 27.narozeninám ale neměla jsem vůbec čas. Chodím stále do práce a ted jsem měla dva dny volna a to jsem onemocněla ale zítra mě čeká zase perný celý den a to hned i víkend. Nicméně přeji Vanessce VŠECHNO NEJLEPŠÍ! Nebudu to psát v jiném článku, myslím, že je to už zbytečné! Pátá fotka je také novější a to z premiéry seriálu "Shannara Chronicles". Také se tam mihla jedna fotečka z Halloweenské párty se Sarah Hyland a Vanessou :) Nicméně jsem si prostě nejvíc zamilovala fotečku, která je nejspíše nejstarší, jelikož tam má Vanessa dlouhé blond vlasy ale je neskutečná u toho rozkvetlého, jarního, růžového stromečku :) Která se nejvíce líbí Vám?

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Personal photos #314

8. prosince 2015 v 12:27 | *NessinQa

Jedna hezká osobní fotka z premiéry seriálu "The Shannara Chronicles" z večera 4.prosince 2015 :)

image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Personal photos #313

16. listopadu 2015 v 14:49 | *NessinQa

Když si byla Vanessa se Stellou 13.listopadu zacvičit ve svém oblíbeném fitness centru "SoulCycle", Stella tam měla na recepci překvapení v podobě nápisu "Happy Birthday Stella", jelikož majitel i fitness trenér tohoto fitka je taktéž jejich společným přítelem :) S nimi tam byla také Laura New (kamarádka Vanessy) a tak společně nafotili několik skvělých a pozitivních fotek plné krásných úsměvů a radosti :)

image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Personal photos #312

30. října 2015 v 14:12 | *NessinQa

Mám tu dvě nové osobní fotky, když Vanessa s přáteli vyřezávali dýně na Halloweenskou párty. Článek, kde jsem vám o tom psala a Van jste mohli vidět jen na videu je ZDE. Ta černobílá fotka je skvělá a přidala ji sama Natalia na svůj instagram. Na druhé fotce můžete vidět dokončené díla a tu zveřejnila Vanessa s komentářem "Už jste vyřezávali své dýně? 🎃🎃🎃🎃🎃👻👻👻👻👻🎉🎉🎉🎉🎉😍😍😍😍😍😍".

image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Personal photos #311

23. října 2015 v 13:35 | *NessinQa

Mám tu nově objevené osobní fotky Vanessy i Austina rozdělené do třech várek, jelikož každá várka představuje jiný den a jiné téma :) První fotografie pochází z narozeninové oslavy fotografa Elias Tahan, na které byli v měsíci září a první fotografie i animační videjka, které se objevily si můžete připomenout TADY a ZDE!

Další černobílé fotografie pochází z Austinového fotoaparátu, na kterých není převážně Vanessa ale spíše se jedná o umělecké fotky, když byli oba dva na menší dovolené v Portugalsku. Nutno podotknout, Austin je prostě takový ten umělecky založený a kreativní člověk, proto mám k němu čím dál víc blízko :) Van společně s Austinem můžete vidět na první fotce zezadu. Všechny fotografie jsou takové tajemné a nepřijdou mi ani jako osobní. Vanessa se podílela na jedné fotografii a to poslední, na které je Austin :)

Poslední fotografie zase pochází z Las Vegas, když byla Vanessa, Austin a Stella společně všichni na festivalu s názvem "Live is Beautiful". Na první fotografie a videa, které přidala Ness opět na svůj instagram můžete kouknout TADY!
image host image host 4bxfflgz 4bxfflgz
Vanessa & Austin at Elias Tahan Birthday Party
image host image host image host image host
image host image host 4bxfflgz 4bxfflgz
Vanessa with Austin in Portugal, Lisbon
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz
Vanessa, Austin & Stella at Festival - "LiveisBeautiful" in Las Vegas

Personal photos #310

17. října 2015 v 20:24 | *NessinQa
Mám tu dvě naprosto dokonalé fotografie Vanessy a jedná se nejspíše o nádherné osobní fotky, které vypadají jako shooty :) Jak jsem viděla první fotografii Vanessy s Austinem, tak jsem si prvně myslela, že se jedná o nějaký New York Shoot, protože ti dva byli zrovna v NYC a Austin tam propagoval svůj seriál :) Ta fotka je prostě úžasná, po dlouhé době nebo vůbec poprvé mají spolu takovou krásnou fotku, a tak mě napadlo, že by vůbec nebylo na škodu, kdyby ti dva nafotili nějaký společný profesionální photoshoot, protože tady prostě vypadají geniálně jako modelové do nějakého magazínu :) Ness je tam moc hezky oblečená, tak pohodlně a jednoduše a druhá černobílá fotografie je s kolegyní, se kterou si Ness zahrála v muzikálu "GIGI" na Broadway :) Je tolik úžasná <3
image host image host 4bxfflgz 4bxfflgz

Personal photos #309

15. října 2015 v 16:09 | *NessinQa
Nyní tady mám přenádherné osobní fotografie z dovolené, kde Ness momentálně tráví čas a to přesně v Portugalsku, přesněji v Lisabonu :) Je tam opravdu náááádherně!! Co bych za to dala! Na fotkách je Ness společně se svou sestrou Stellou, což dokazuje, že mimo Austina je na dovolené s Vanessou i sestra a také kamarádka Georgia Magree. Poslední fotografie není s Vanessou ale tato fotka byla pořízena právě díky Vanesse, která fotografii holek vyfotila :)
image host image host image host image host
A tady se můžete juknout na čtyři videa, kde můžete vidět jen Stellu (sestru Vanessy), právě cestou do Portugalska, v nějakém hotelu a potom večer u nějaké prohlídky města :) Přidala jsem to proto, jelikož Stella je v tomto státě právě s Vanessou, či-li by vás mohli zajímat, kde se například nachází. Popravdě nevím, zda videa natáčela Vanessa nebo právě ta kamarádka Georgia ale myslím si, že není na škodu vidět videa z Portugalska, kde se nachází všichni, když Ness zatím žádné videa nepřidala. Nejvíce se mi líbí to druhé video, ten pokoj vypadá krásně :)

Personal photos #308

11. října 2015 v 10:24 | *NessinQa
Takže Vanessa se momentálně nachází v New Yorku :) Mám tady dvě naprosto skvělé osobní fotografie, když šla Vanessa navštívit své kolegy z muzikálu GIGI :) To je opravdu moc hezké, že udržují kontakt, ikdyž bydlí poměrně daleko, Ness prostě kdykoli může přijet do New Yorku a já NYC miluji, takže by se mohli objevovat další a další fotky :)
image host image host 4bxfflgz 4bxfflgz

Personal photos #307

3. října 2015 v 12:09 | *NessinQa
A čtyři nádherné osobní fotky z večerní Hallowenské akce Knotts Scary Farm s přáteli :) Moc se mi líbí ty zajíčkové ouška, které má Vaness na hlavě :D :*
image host image host image host image host

Personal photos #306

27. září 2015 v 13:01 | *NessinQa
Pamatujete si na tuhle dolní fotku, kterou Vanessa přidala na instagram? Našla jsem další (horní), která k tomu patří :) Je fakt povedená :*
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Personal photos #305

26. září 2015 v 14:12 | *NessinQa
Mám tu jednu hezkou osobní fotografii Vanessy, Stelly, Austina a ještě nějakého jejich přítele nebo bráchy od Austina? :D Všichni stojí u svého soukromého letadla na místě v Las Vegas, aby navštívili koncert své i mé oblíbené skupiny "Imagine Dragons" a "Hozier" :) Miluji jejich songy a hlavně "Take me to Church" od Hozier a "Radioactive" od Imagine Dragons :) Vanessa jinak byla krásně oblečená, líbí se mi ty krásné šaty a boty :*
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Personal photos #304

15. září 2015 v 14:20 | *NessinQa
Teď tu mám jen zatím jednu fotečku do Personal Pics, Vanessy s Austinem na sobotní narozeninové párty. Z této fotografie pochází i animace, kterou Vanessa sama zveřejnila na instagram :)
image host Mjhfpn5l Mjhfpn5l Mjhfpn5l

Personal photos #303 (Instagram)

6. září 2015 v 2:47 | *NessinQa
Myslím, že je na čase přidat pořádnou várku osobních fotografií, které Vanesska přidala a upravila na instagram :) Chtěla jsem to přidat formou, jako kdysi, když jsem přidala jednu fotku a napsala k nim "komentář Nessy", který uvede na instagramu vždy k jedné fotce ale ted by na to nebyl čas..navíc je to jen pouhá čtvrtka fotek, budu postupně přidávat další osobky do "personal photos" ale nové fotografie na instagramu budu přidávat už jako kdysi i s komentářem, aby jste věděli, co Vanesska na insta píše :) Teď už vám přeji příjemnou podívanou :* Já jsem z fotek opravdu nadšená, jde vidět, že si Nesska života velmi užívá a život miluje..přírodu, cestování atd. Tento rok je ještě více spirituální a bohémská jako nikdy dřív..ona je prostě pozitivní anděl :* S ní jenom energie a radost ze života srší :* Tak si užijte fotky <3
WXYsKTeD xNg8IHMm 3fZfLN0k 8Ocdg0B4
EpctpKHP A8nent7o 4hUk7rBO BxAC271v
VuZyDh92 M12iYfjW 4mcCWfgg gluT6OaX
z6b427Wv WxcaTsAB TgsTQUQ0 M4sHoOKj

Personal photos #302 (VMA 2015)

2. září 2015 v 4:58 | *NessinQa
Mám tady rozdělané osobní fotografie, které patří do dne, kdy se uskutečnila velká show MTV VMA 2015 :) První je třeba nápříklad z příprav doma, potom cestou v autě a ostatní tak různě :) Jsou povedené, hlavně první dvě :*
With Stella at home (Makeup Preparation)
X5qQPMZG Mjhfpn5l Mjhfpn5l Mjhfpn5l
With Stella in the car
fLwgcFEK Mjhfpn5l Mjhfpn5l Mjhfpn5l
With a friends (After Party)
NryjUwsC OzR6uHTi Mjhfpn5l Mjhfpn5l
With a puppies
LokBVf2l Mjhfpn5l Mjhfpn5l Mjhfpn5l
With Jeremy Scott
TMwIbA8o Mjhfpn5l Mjhfpn5l Mjhfpn5l
With Tyler Posey
nmOCVY5i WIGStfML XUsYonHy xIGroJrw
With sister Stella
OUhdkDo2 9WSJYWMl s6BjWS1y Mjhfpn5l

Personal photos #301 "Live Performance with YLA"

29. září 2013 v 13:32 | *NessinQa
Mám tady plno osobek z Live vystoupení se skupinou YLA :) Jsou všechny totálně dokonalé!
ableFzwT adt2aRAH adf1BeP6 acj0u6k1
acp3aIsZ acl8RAjf adnQaeHr ads8qOUE
acidQD6Z abmTKcJu aduNP5f3 addCAfEl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Personal photos #300

22. září 2013 v 2:17 | *NessinQa
Krásné, nové osobní fotky Vanessy se svou sestrou Stellou v Disneylandu :) Opravdu můj sen tam jednou být :)
acf8HS2O aboSzng8 admsoaYC abyS9gGo
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Personal photos #299

15. září 2013 v 23:41 | *NessinQa
Nové osobní fotky :) První ze dne návštěvy Disneylandu, druhý ze svého domu, třetí z výletu, čtvrtá z oslavy 4.července Dne Nezávislosti a poslední je opravdu hodně stará se svou sestřičkou Stellou :)
abus9kpU abygcSRo abmmQTcG aczL9Vio
acmDvL8V imagebam.com imagebam.com imagebam.com
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Personal photos #298

8. září 2013 v 22:31 | *NessinQa
Dvě osobní fotečky s přáteli :) První je z oslavy narozenin kamaráda Andrew Reville a druhá je ze zpěvačkou Nicole Scherzinger :)
adgaQluC acrTtYFG imagebam.com imagebam.com
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Reklama