Grease Live (2016)

Grease Live > 2016 > Behind The Scenes #5

5. ledna 2016 v 19:11 | *NessinQa

Objevilo se několik dost fotografií Vanessy s kolegy při zkoušení a focení muzikálu "Grease Live".

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Grease Live > 2016 > Behind The Scenes #5, Videos #3

21. prosince 2015 v 22:32 | *NessinQa

Objevily se další dvě skvělé fotky ze zkoušení muzikálu "Grease Live". Vanessa se nějak dost spřítelila s Keke Palmer, kterou určitě můžete znát :) Nejspíše k sobě nejvíce sympatizují, co jsem tak docela i čekala :) První fotka je se všemi a druhá fotka jenou s Keke. Potom tu mám ještě několik nových videí ze zkoušení nebo během pauzy natáčení, které jsou naprosto úžasné a objevilo se jich opravdu hodně, tak klikněte na odkazy -->


image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Grease Live > 2016 > Promoshoots #4, Behind The Scenes #4, Others #2

18. prosince 2015 v 21:49 | *NessinQa

Předem se musím strašně moc omluvit všem mým milovaným spřáteleným stránkám, že jsem u nich dlouho nezanechala komentář, nebo i návštěvu ale sami jste si všimli, že jsem zde nic celý týden nepřidala a to se mi novinky docela hrnuly, tak jsem to zachránila a vše dopřidala..Ještě mi chybí jedny nové candid ale opravdu nemám čas na blog, natož na sebe! :( Ještě k tomu se blíží mé oblíbené Vánoce a já nemám ani tu správnou Vánoční atmosféru, jelikož mám toho strašně moc a nevím kde první. Nebudu ani říkat, že nemám letos žádnou Vánoční výzdobu ani napečené cukroví..bydlet sama je opravdu fuška..tohle mi je strašně líto ale já vůbec nic nestíhám a chce se mi z toho brečet..víkend mě čeká opět celý pracovní, stejně jako to bylo dneska i minulý týden, takže nicméně budu muset výzdobu udělat konečně alespoň po večerech! No, nebudu vás trápit mými osobními problémy..snad vy máte klid a zažíváte pohodu a krásnou předvánoční atmosféru. Nyní tu mám nové fotky do rubriky "Grease Live". Zaujaly mne dvě nové společné promo fotky, které jsou opravdu skvělé..třetí se objevila nově na promu ale mohli jsme ji vidět už na posteru. Ostatní fotky nemusím popisovat. Koukněte se ještě na nové osobní video Vanessy s Keke Palmer při pauze na zkoušení --> CLICK VIDEO.

image host image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y
image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y
image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Grease Live > 2016 > Promoshoot #3, Behind The Scenes #3

17. prosince 2015 v 10:16 | *NessinQa

Objevila se jedna promo fotka samotné Vanessy/Rizzo, kterou dávala sama Ness i na svém instagramu :) Další fotografie pochází ze zkoušek "Grease Live".

image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y
image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Grease Live > 2016 > Behind The Scenes #2, Others, Videos #2

10. prosince 2015 v 12:31 | *NessinQa

Novinky se nám ohledně muzikálu "Grease Live" jenom hrnou :) Mám tu další dvě fotečky během zkoušení. Na ostatní se můžete podívat ZDE. Potom tu mám také dvě fotky, které by mohli patřit do others, kdybych měla na tento muzikál rubriky, jako to je u mě na blogu zvykem. Mám ve všem ráda systém a pořádek ale jelikož jsem myslela, že novinek bude ohledně tohoto muzikálu málo, rubriky jsem nedělala. Nicméně můžete spozorovat reklamu na billboardu v New York City a ještě nějakou knížečku, kde je napsáno, kde se bude muzikál hrát :) Poslední tady mám odkazy na dvě videa během zkoušení :)

image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y
image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Grease Live > 2016 > Promoshoot #2, Poster #2

5. prosince 2015 v 13:38 | *NessinQa

A zase tady máme něco do rubriky "Grease Live", či-li nového zpracování muzikálu "Pomáda". Postupně se objevují plakáty, proma, fotky ze zkoušek atd. První promo, které se objevilo jste mohli vidět ZDE a nyní se objevilo úplně to samé, akorát o trošku v lepší kvalitě, bohužel ne jako celá fotografie. Nicméně tu máme druhou, jinou fotografii, dost podobnou, akorát se nejedná o čisté promo ale o nový poster k muzikálu :) Celkově se mi líbí více ale ta starší první fotografie, než tato nová na plakátě ale snad se objeví další fotky :)

image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y
image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y
EDIT - 8/12/15: Objevila se konečně stará promo fotka v HQ kvalitě v celém provedení.
image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Grease Live > 2016 > Behind The Scenes

2. prosince 2015 v 11:45 | *NessinQa

Mám tu dvě fotografie během zkoušek na muzikál "Grease Live" - "Pomáda", kterou nyní Vanessa s kolegy natáčí.

image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y
EDIT: 5/12/15 - Mám tu další dvě fotečky party "Grease Live" :) Tyhle jsou vážně povedené.

image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Grease Live > 2016 > Videos

28. listopadu 2015 v 14:04 | *NessinQa

Omlouvám se za mou menší neaktivitu ale nejsou žádné novinky! Přidala jsem v předchozím článku jen nové instagram fotky a zprávy od Vanessy a nyní tu mám jen jednu novou ale za to skvělou novinku, opět ohledně nového muzikálu "Grease Live", který se v této době natáčí. Premiéra je plánovaná na 31.ledna roku 2016 a to hned do televizních obrazovek kanálu FOX! Bylo zveřejněno jedno komerkční video, na které se můžete podívat níže. Vysílalo se právě na kanálu Fox, aby lidé věděli o tomto připravovaném muzikálu na remake filmu "Pomáda". Jde o půl minutové taneční video s hlavními představitely, kde můžete vidět naši Vanessu v roli "Betty Rizzo", dále známé Julianne Hough, Aaron Tveit, Keke Palmer, Carly Rae Jepsen nebo Carlos PenaVega.

Video je perfektní a těším se na další novinky kolem tohoto muzikálu. Určitě se ještě podívejte na další videa, které byly zveřejněny na stránkách Vine nebo Twitter. První video TADY je jenom velice krátké a jde o takový úvod muzikálu s logem. Druhé video ZDE je s Vanessou a jde o záznam z interview, kde Ness říká, že její oblíbené jídlo na "Den Díkuvzdání" jsou sladké brambory a houby a potom si rychle uvědomí, že se přeřekla v podobném slově a opravila se na marshmallow. Bylo to tak zlaté :3 Vanessa je tam naprosto úchvatná, jak elegantně destikuluje a jak krásně mluví. Úplná dáma!! ❤️

Grease Live > 2016 > Promoshoot

24. listopadu 2015 v 3:45 | *NessinQa

Neuběhly ještě ani tři dny a od nádherného photoshootu Vanessy se zrodila další nová, skvělá novinka! Vanessiné natáčení remake muzikálu "Pomáda" jede opravdu rychlostí blesku..máme tady už jedno objevené promo, které je úplně nově vyfocené, tak snad se ukážou další fotografie i se samotnou Vanessou alias "Betty Rizzo", jelikož na samostatné fotografie postav Juliah/Sandy a Aaron/Danny si můžete prohlédnout TADY. Vanesse to opravdu jako roli Rizzo svědčí, ale měla jsem přeci jen pravdu, že Van má nejspíše hnědou, krátkou paruku a to jsem si myslela, že když se ostříhala, tak je to právě kvůli tomuto muzikálu, že tam bude mít své vlasy ale upravené a bohužel..no nevadí ale ty kostýmy jsou boží! Úplně totožné s těmi "originály" a opravdu chválím za celou povedenou fotografii :) Co myslíte vy?

image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Grease Live > 2016 > Poster

15. listopadu 2015 v 15:51 | *NessinQa

Konečně je několik málo novinek :) První tu mám poster k připravovanému muzikálovému filmu "Pomáda Live", který Vanessa v této době natáčí. Je to úplně první plakát, který byl propuštěn na jejich facebookové stránce. Představuje vlastně datum premiéry na televizní stanici Fox. Vlastně ani nevím, kdo je na danné fotografii.

image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Grease Live > 2016 > Make-up room & Dressing room

4. listopadu 2015 v 13:30 | *NessinQa

V tomto měsíci Listopad, se má začít natáčet muzikálový film "Grease Live" - "Pomáda Živě" s Vanessou a dalším obsazením :) Začínají se objevovat různé fotografie a to právě dnes, kde přímo na oficiální stránky facebooku unikly tyto fotky z maskérny a šatny. Kdo ještě neví o této úžasné novince, přečtěte si více v článku, který jsem vám psala ZDE!

image host image host 6sgptx3y 6sgptx3y 6sgptx3y

Grease Live > 2016 > Logos

17. října 2015 v 19:29 | *NessinQa
Mám tu dvě loga k muzikálovému filmu "Grease Live", o kterém jste si mohli přečíst TADY.
image host image host 4bxfflgz 4bxfflgz
 
 

Reklama