Září 2015

Candids > 2015 > September > 25/09/15 > Vanessa Visit a Friend in Los Angeles

27. září 2015 v 13:50 | *NessinQa |  Candids 2015
Mám tu asi poslední článek a a to nejnovější paparazzi fotky ze dne 25.září (pátek), když byla Vanessa viděna, jak přichází na návštěvu svých přátel? nebo dům Austina? Vážně netuším ale líbili se mi její svetrové šaty na ramínka v růžové barvě a její mini béžová kabelka :) Také jsem si všimla, že měla nejspíše velkou cestovní tašku GIGI muzikálu, ve kterém Van hrála :) Také se mi líbili jeji kotníčkové hnědé botky a její copánky. Celá byla tentokrát bez doplňků jako jsou brýle nebo její oblíbený klobouk a tak jsme si mohli všimnout, že byla nenalíčená. Buďte stále naladěni na IHEART-VANESSA.
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host

Bongo Jeans > 2014 > Photoshoots for Summer Collection #2

27. září 2015 v 13:32 | *NessinQa |  Bongo [2014-2015]
Mám tu jednu hezkou fotografii pro Bongo Jeans (letní kolekci) :) Mohli jste ji už vidět ale zdálky celou postavu. Aspoň můžeme vidět fotečku takhle pěkně zblízka :)
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

High School Musical 3: Senior Year (2008) > Stills #5

27. září 2015 v 13:30 | *NessinQa |  High School Musical 3 (2008)
Našla jsem troje spojené stillsky k HSM3, které jsem ještě neviděla :) Staré dobré časy :D
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Personal photos #306

27. září 2015 v 13:01 | *NessinQa |  Personal Photos
Pamatujete si na tuhle dolní fotku, kterou Vanessa přidala na instagram? Našla jsem další (horní), která k tomu patří :) Je fakt povedená :*
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Scans > 2015 > Unknown (September)

27. září 2015 v 12:49 | *NessinQa |  Scans 2015
Našla jsem jeden scan vyfocený od fanouška s celou stránkou Nessy z neznámého magazínu na měsíc září :)
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Vanessa, Stella and Austin in Las Vegas

27. září 2015 v 12:45 | *NessinQa |  From fans
Mám tu fotku od fanouška, který viděl večer na nějakém místě v Las Vegas Vanessu, Stellu a Austina :)
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

With Fans #237

27. září 2015 v 12:36 | *NessinQa |  With Fans
Objevila se jedna nová fotka s Vanesskou a fanynkami (trojčaty) :D Je to moc hezká fotka :*
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Instagram #33

27. září 2015 v 12:33 | *NessinQa |  Instagram
image host
And we're off 😉
image host
Vezmu vás na projížďku velkým tryskovým letadlem.
image host

Album "V" - 9 Years

27. září 2015 v 12:22 | *NessinQa |  Album 'V' (2006)
Před 9 lety, bylo propuštěno studiové album Vanessy s názvem "V". Přesněji 26.září roku 2006. Prodalo se 34 000 kopií v prvním týdnu a stal se certifikovaný na "Gold by RIAA" v roce 2007. V roce 2007 bylo album zvoleno jako sedmé nejlepší album roku podle čtenářů časopisu Billboard.
Listen to The Album Here
Check out the photoshoot, photoshoots 2 and shoot 3 for 'V'
Podívejte se na první klip Vanessy - 'Say OK'
Shlédněte druhý klip - 'Come Back To Me'

Personal photos #305

26. září 2015 v 14:12 | *NessinQa |  Personal Photos
Mám tu jednu hezkou osobní fotografii Vanessy, Stelly, Austina a ještě nějakého jejich přítele nebo bráchy od Austina? :D Všichni stojí u svého soukromého letadla na místě v Las Vegas, aby navštívili koncert své i mé oblíbené skupiny "Imagine Dragons" a "Hozier" :) Miluji jejich songy a hlavně "Take me to Church" od Hozier a "Radioactive" od Imagine Dragons :) Vanessa jinak byla krásně oblečená, líbí se mi ty krásné šaty a boty :*
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Vanessa with Austin Butler Family / 11.09.15 #2

26. září 2015 v 14:06 | *NessinQa |  Others
Objevila se jedna další fotka z karnevalu, kde byla Vanessa s Austinem a jeho rodinou :)
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Candids > 2015 > September > 23/09/15 > Vanessa Shopping at Planet Blue in Beverly Hills

24. září 2015 v 14:43 | *NessinQa |  Candids 2015
Mám tady pro vás po dost dlouhé době (po šesti dnech) konečně nějaké nové candid, když byla Vanessa viděna včera 23.září na nákupech ve svém oblíbeném butiku "Planet Blue". Jak jistě víte, všude po celém světě v tento den skončilo naše oblíbené léto a začal podzim. V Los Angeles jim to ale může být jedno, protože tam je "léto" neustále pořád. Závidím, že je Van po tak lehku oblečená ale zase krásný, slunečný podzim miluji, stejně jako Vanessa. Na různé svetříky a kabátky nemohu dopustit :) Van byla oblečená do černo-bílé barvy a za doplňky volila barvy hnědé. Měla vše krásně sladěné, moc se mi líbily ty pruhované kalhoty, které Vanessu opticky prodloužili. Dále měla skvělý top zaražený do kalhot a opět klobouk a to černé barvy. Vanessa je opravdu stylová ikona a umí se oblékat čím dál víc :) Teď ale vidím Vanessu nedělat nic jiného, než si chodit nakupovat, chodit do salónů atd. ale také by mě takový život každý den bavil, ještě kdybych měla tolik peněz jako Van a nemusela je řešit..Nojo, život si nevybírá..užijte si fotky :)
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host

Version 5.0

24. září 2015 v 6:03 | *NessinQa |  Layouts
Uběhl už měsíc, co jsem zde měla ještě na poslední chvíli letní dessign, který jsem si sama udělala a moc se mi líbil. Byl takový netradiční a zajímavý, hodně veselý a barevný ale už mi to připadalo takové trošku dětské na tuto stránku. Proto jsem se rozhodla to tady převléknout, jak vy se převlékáte už do bundiček a kabátků na podzimní období, s tím, že jsem právě plánovala nastavit tento layout zrovna v den, kdy začíná podzim a to 23.září :P Dessign tentokrát není mé výroby ale vybrala jsem si ho ve free layoutech od jedné holčiny --> M.Darllet, u které jsem si všimla tohoto opravdu překrásného laye v růžovo-mentolkových barvách a s mou oblíbenou hlavní fotkou v pinky šatech a bílých lodičkách! Ono to nebylo ani plánované, prostě jsem se koukala na různé dessigny a když jsem tento viděla, musela jsem ho na blogu mít a ještě nikdo ho nastavený neměl, tak jsem toho musela využít :) Já tyhle barvy pospolu prostě miluju! Domlouvala jsem se na dessignu s Katty ale ta teď momentálně stejně nemá moc času a ještě dělá dessigny jiným holčinám, tak si ráda počkám, samozřejmě s tím, že už tady nebudu mít layout s mořskou pannou a pláží :D Nastavovala jsem si ho sama a také jsem upravila trošku menu ale úplně ho chci potom pozměnit, až mi bude dělat lay Katty :) Tak to by asi bylo vše a určitě mi napište JAK SE VÁM TENTO DESSIGN LÍBÍ? :* Podle mě je určitě lepší, než předchozí :D
Od 23.09.15 - Do .............?

Candids videos > 2015 > September > 17/09/15 > Vanessa Shopping at Rebecca Minkoff in West Hollywood with Natalie Saidi

24. září 2015 v 5:31 | *NessinQa |  Candid Videos
Mám tu jedno candid video z nejnovějších candid fotek :)

Instagram #32

24. září 2015 v 5:22 | *NessinQa |  Instagram
Mám tady po delší době nějaké osobní fotky z instagramu :) Moc se mi líbí ta druhá z peřinek :*
When your glasses match your nails 😝👍🏻 @wildfoxcouture
image host
night night love bugs💋🌛
image host
My daddy made it to the moon🌛
Done with chemo and almost done with radiation. Thanks for the prayers 💋💋
image host

The Sims 4 Download: Vanessa Hudgens VMA Dress 2015

23. září 2015 v 23:27 | *NessinQa |  Downloads
Určitě všichni znáte populární světovou hru "The Sims". Já jsem už od jedničky byla na tuto hru blázen a to jsem byla tak malá..chodila jsem do druhé nebo třetí třídy, když jsem nad tím začínala. Potom jsem měla dvojku, když jsem byla starší a do toho jsem se úplně zamilovala. Trojka vyšla nedávno, a tu jsem v životě nehrála..a ani se nenadálo a na svět vyšel čtvrtý díl, který jsem si musela na jaře stáhnout a já si zase připadala jako kdysi :D Sice to pro mě není už tak úžasné jako kdysi, teď jsem to opět přestala hrát ale miluji tu hru. Tak jestli máte tento poslední nejnovější díl The Sims 4, tak tu pro vás mám na stáhnutí ty dokonale skvostné šaty, které měla Vanessa na VMA 2015. Fotografie si můžete připomenout ZDE. Tento download je vyroben podle Vanessy, takže stahujte --> CLICK!
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Bongo Jeans > 2015 > Advertising in the Cosmopolitan magazine

23. září 2015 v 23:12 | *NessinQa |  Bongo [2014-2015]
Mám tu jednu fotku, kde je vyfocený časopis Cosmopolitan, kde je na reklamní straně Vanessa se značkou Bongo. Škoda, že takové reklamy nejsou třeba u nás :(
image host 4bxfflgz 4bxfflgz 4bxfflgz

Spring Breakers (2013) > Promotionals #48

23. září 2015 v 23:07 | *NessinQa |  Spring Breakers/Promotionals
Mám tu další promo fotky k filmu Spring Breakers, které tu ještě nemám. Ta první je myslím podobná s těmi stejnými holkami, jako jsem tady přidávala v pondělí ZDE a myslím, že to Vanessa s Ashley tedy nejsou.
image host image host image host 4bxfflgz

Vanessa at Delta’s ‘Evening Before The Emmy’s event / 19.09.15

21. září 2015 v 22:08 | *NessinQa |  Others
Jediná novinka, která se od soboty objevila je tato, takže veškeré články, které můžete vidět v předchozích článcích jsem si prostě našla a vyhledala úplně sama, protože mě to nehorázně baví a jsem vždy tak šťastná, když něco najdu a ostatní stránky o Vanesse to nemají :D A nyní k článku..

Vanessa se 19.září (v sobotu) účastnila nějaké párty nebo akce, což si myslím, že se jednalo o nějaký soukromý večírek, protože žádné jiné fotky se neobjevily, ani profesionální. Nevím tedy o co se přesně jednalo ale z fotek to vypadá jako někde v herně, i ty nápisy za Vanessou "Win, win, win", mi k tomu dopomáhají :D Ale beztak se jedná o něco úplně jiného. Vanessa na svůj instagram přidala z tohoto večera animaci, kterou můžete vidět nahoře ale vzápětí jsem si teď všimla, že ten příspěvek smazala a nevím, z jakého důvodu :/ Nicméně tady mám i jakoby ty stoplé fotky a Ness to moc na nich sluší :) Líbí se mi její uhlazený look a její večerní líčení <3 To je ode mě vše, miluji vás :* Vaše Vanessa.
image host image host Mjhfpn5l Mjhfpn5l

The Kitchen Sink (2015) > Release Dates

21. září 2015 v 21:49 | *NessinQa |  Freaks of Nature / Informations
Konečně se ukázal nějaký ten seznam dat, kdy má film "The Kitchen Sink" mít premiéru v různých částech světa. Myslím si, že to ale bohužel opět posunuli, protože 4.září 2015 už bylo a Vanessa se v Americe žádné premiéry neúčastnila. Ani se neobjevily žádné promo fotky, stillsky z filmu, natož nějaký ten trailer, který vždy před premiérou musí vyjít na povrch, takže buďte stále naladěni na tento web, kde se dozvíte další informace kolem Vanessy a jejího nového filmu.