Březen 2013

THE END IHEART-VANESSA (2009-2013)

31. března 2013 v 0:45 | *NessinQa |  News Site
To je ale překvapení :) Už dlouhou dobu jsem se vám lidičky neozvala a myslím si, že je na čase, abych vám napsala příčinu a konkrétní článek o tom, že je vlastně tomuto blogu KONEC! Je mi to líto ale myslím, že už to každý nejspíše čekal, ba dokonce i věděl, jestli někteří chodí na můj osobní blog boho-chic :* Tam jste se to vlastně mohli dočíst, anebo jsem také něco psala v otázkách na Ask.fm, který mám osobně založen (hlavně tedy kvůli B-CH).
S rozhodnutím o tom, že vlastně tady skončím bylo v minulém i v tomto roce nespočet! Už jste opravdu mohli jen odpočítávat dny, kdy k tomu patrně dojde..a nyní to přišlo. Řeknu pravdu..nenapsala jsem vám hned finální článek po tom, co jsem vám to v největší potřebě chtěla zdělit..musela jsem počkat, zda to odezní, jestli to není náhodou jen náladou a velkým nátlakem. Myslela jsem si, že to pomine a já se zase vrátím ale bohužel. Uběhl více než měsíc a já jsem přišla s definitivním rozhodnutím s finálním článkem tohoto blogu iheart-vanessa! :(


Prvně jsem ani nepočítala s tím, že vám tady napíšu konec. Nějak na to nemám dostatečnou sílu..pochopte to, strávila jsem tady skoro půlku svého života. Tento rok by blog iheart-vanessa slavil 4 roky své existence ale bohužel k tomu nedojde. Nicméně tento blog nebyl můj první..před touto slavnou IH-V jsem měla jiný blog o Ness, který jsem měla rok. Takže to by bylo celých 5 let s blogem o samotné Vanesse :) Před blogy o Van jsem měla totiž ještě dva a ty jsem měla celkově tři roky, a aby bylo jasno, tak tam jsem taky přidávala Van :D Takže Vanessa se mě držela opravdu dlouhou dobu. A co se týče celkového blogování, tak to už potom nepočítám další blogy, které jsem měla vzájemně s blogem o Vanesse :D Co tak připomenout "Mileynka-net" či "Olsen-twink-mk"? Páni, celkově bloguji 8 let :P Přefikne mě někdo? :D


To bylo z mé historie blogování a zpátky k tématu :) Ani nevím, jestli to budete vůbec všechno číst ale ti praví návštěvníci by správně měli :) Někdo možná ani nepochopí celé to moje loučení s IH-V ale někteří naopak ano, a byli by naštvaní, že přes tu celou dobu, co jsem tady s vámi byla, bych se ani nerozloučila :/ A taková já nejsem, takže jsem vám musela napsat a vůbec..


Vanessku mám prostě pořád strašně ráda, takže bych to tady nemohla jen tak hole bez rozloučení nechat. To velké pouto k Vanesse jen tak neodejde, když tak přemýšlím..mám ji prostě pořád nejraději z celebrit. To bych asi nekoukala stále na její novinky, fotky, videa a rozhovory, aniž už nepřidávám o ni na blog. Jen mi bude už dvacet a myslím, že by to byla už taková ostuda přidávat o hvězdě všelijaké novinky. Ano, Vanessa je prostě nádherná, je mým vzorem a módní ikonou..má hodně podobné názory na život a na svět jako já :) Je chytrá, hodná a usměvavá..prostě pozitivní člověk ale mám svůj život a je na čase, abych se od Ness odpoutala a žila svým životem!


Takový názor mám v duši už velmi dlouho..u mě je to takhle delší dobu a je to pro mě už vcelku jasný :) Možná se pro vás opakuji, ale píšu to hlavně proto, abych dala brouka do hlavy i vám :) Nicméně nikdy nezapomenu na mé radostné přidávání a radost z nových všemožných fotek a novinek o Ness, které jsem například sama našla a těšila se, až se s vámi o novinky podělím :) A pak druhá odvrácená radost z toho všeho kopírování beze zdrojů :D To mě vždy vytáčelo :D ale na druhou stranu, nemůže být všechno dobré..na to špatné se totiž nedá zapomenout a jsou v tom také nějaké ty určité zážitkové vzpomínky :D Totiž "Všechno zlé, je k něčemu dobré". :))


A co teprve mé oblíbené affiliates :) Na ty nezapomenu už vůbec! Někteří byli semnou dokonce spřátelení od samého začátku IH-V až do teď a já si nejvíce pamatuji Katty z blogu "Ninadobrev-4fans", a pokud dobře vím, tak ještě blog o Nině neměla :) Prvně myslím měla dokonce i o Vanesse, potom o Leighton Meester a pak také o grafice, nakonec se přenesla až do této doby na blog o TVD a Nince :) Navíc, její ochota udělat mi jakýkoli dessign s Vanessou, který jsem přesně požadovala bylo až nevěřícné :) Katty mi dělala na tento blog wardrobe a já jsem ji za to nehorázně vděčná. Nejde mi ani dostatečně poděkovat za to vše, co pro mě udělala. Když jsem odjela na dva týdny na prázdniny, tak Kattynka se mi tady o všechno pečlivě starala :* Jsme ty největší blogové kamarádky, nebo jsme alespoň byly a já na to všechno, a na tebe Kattynko nikdy nezapomenu :) Navíc, nekončím definitivně s celým blogem..mám svůj osobní, a tam mi Kattynka udělala už dva dessigny. Katty prostě stojí při mě a vždy se snaží udělat mi radost :)


Další mé affko, které bylo myslím od samého počátku spřátelené i na mém minulém blogu o Van, je Deni nebo-li Zanessík s blogu "Vanessahudgensova". Ta bohužel také uvažuje o konci blogu Van, jelikož je stejný ročník jako já. Zatím dala hiatus, protože si není jistá ale tak uvidíme. A další mé nej oblíbenkyně jsou blogy o Ashley Tisdale a to Dominika- "Ashleystar" a Michelle- "Ashleymtisdale" :) Michelle bohužel také skončila s blogem a ne poprvé a Domča se zatím blogu stále pevně drží, takže doufám, že ještě dlouho vydrží :) To je totiž jediný blog o Ash, kde se koukám chodit na newsky, protože Ashleynku miluji a je to nej, nej blog o ní :P


Navzdory tomu, ty které jsem nenapsala se omlouvám ale bohužel s nimi nemám tak dlouhý, vřelý, netově propojený vztah :) Snad to pochopíte ale mám vás ráda úplně všechny a přeji vám, ať se máte v životě krásně a spokojeně se zdravím, plné lásky a úsměvů na tváři, úspěchů v životě a splněné sny :) Radujte se z maličkostí a mějte rádi všechny kolem sebe..usmívejte se do světa, protože VY jste zrcadlo :* Když se budete smát na svět, váš zářivý úsměv se odrazí do světa a ten se na vás bude smát taky :) Berte z toho určité ponaučení ale také upřímnou radu z mé lásky k vám :)


Myslím, že je to asi všechno, co jsem chtěla napsat :) Všechny slova, kterých jste se mohli dočíst, byli psány od srdce ♥ Všechno mi psalo úpřímně od ruky, takže doufám, že vy (aspoň někteří), kteří si toto přečetli, mi také napíšou něco z upřímnosti, ač dobré nebo špatné..budu se těšit, protože jak jsem říkala..ani jsem neměla v plánu přidat finální článek tohoto blogu! Snad jsem vám tím udělala radost :)

..A NA ZÁVĚR..

Cokoli mi zlatíčka budete chtít osobně napsat, nebo zdělit, napište mi na můj email "VanessaBiel@centrum.cz". Ráda si s vámi "popovídám" o všem možném :) A jestli by jste na mě měli třeba nějakou krátkou otázečku, či dotaz, určitě se obraťte na můj "ASK.FM", kde nemusíte být zaregistrováni a můžete psát anonymně :)


Kdo chce dále sledovat můj blog, tak to jedině můj osobní "BOHO-CHIC", kde se dozvíte novinky ze světa módy, krásy nebo dessignu :) Takže blog není jen pro módní fashion guru. Koho moc nezajímá móda, najdete si tam třeba články o zdravém životním stylu, recepty, různé tipy, rady, nápady, cestování, nebo nakonec mé náhodné fotografie ze života, jelikož moc ráda fotím :) Navíc uvažuji, že začnu psát mé názory týkajícího se života, takže opravdu si tam každý najde něco po svém :) Miluji vás, Vaše Vanesska ♥