Září 2012

Personal photos #233

29. září 2012 v 15:20 | *NessinQa |  Personal Photos
Byly šířeny nějaké zvěsti, že Vanessa fotila nový photoshoot a to přesněji opět v Milk Studio! V tomto ateliéru Vanessa fotila shoot i pro "Untitled Magazine", tak nevím, zda je fotografie právě z toho dne, jen má na sobě Ness jiné šaty, vlasy i líčení anebo Vanessu opět požádali o nové focení ve stejném studiu :) No, nechme se překvapit! Vanessa tu vypadá nááramně dokonale! Ty vlasy ji tolik sluší a to líčení je překrásné!
acjNWB0b imagebam.com imagebam.com imagebam.com
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Candids > 2012 > September > 28/09/12 > Vanessa at Gas Station in Hollywood

29. září 2012 v 15:04 | *NessinQa |  Candids 2012
Vanessa byla včera zachycena na čerpací stanici v Holywoodu :) Moc ji to slušelo, konečně jiné fotky než z jógy..Strašně se mi líbí Vanessiné vlasy ale co nejvíce, tak ty naprosto dokonalééé Lita Boots ve vínové barvě! Áááách ★
actNaIIi adwQ0AgV abz0lz5K abjRdtec
abbRc4ou acmAOOy6 aduZTGHv adcBxAKu
advBZpa1 imagebam.com imagebam.com imagebam.com
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vanessa Hudgens about Beauty

29. září 2012 v 14:44 | *NessinQa |  Info Vanessa Style
Přeložila jsem vám článek do rubriky "Info Vanessa's Style/Beauty" :) Vanessa mluví o svých Beauty tipech, radách a vůbec..přečtěte si článek, je to zajímavé =*

Hvězda série "High School Musical", a také vesmír dospívající herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens se brzy naučila pečovat o svou pleť v boji proti negativním dopadům jasných světel v ateliéru a tak se vždy objeví před kamerou ohromně!

Zvyklá na reflektory a zaujatá krásou, brunetka 23 let -, která se vrací do kin v roli sexy striptérky ve filmu "Frozen Ground" (s debutem plánovaný na prosinec v USA) - již používá anti-stárnoucí krémy pro udržení mladistvého vzhledu.

"Nevím, zda někdy půjdu na chirurgii ale nyní denně používám výrobky proti vráskám a stárnutí, protože prevence by měla začít brzy, a dnešní kosmetika je opravdu úžasná", řekla v rozhovoru s krásným americkým hlasem svůdná herečka pro magazín "People".

S tváří jemnými rysy, věčná Gabriella ve filmu "High School Musical" se domnívá, že záření na velké obrazovce a na jevišti po celém světě zanedbává kůži. Proto, striktně následuje intenzivní rituály krásy.

"V průběhu let jsem pracovala s některými nejlepšími vizážisty v Hollywoodu a potvrzují, že klíčem ke krásné a zářící pleťi je udržovat ji v čistotě. Tak se dobře starám o svůj obličej, bez ohledu na to, jestli mám make-up, nebo ne."

Vanessa používá makeup zcela jen pro velké akce, aby měla znalý styl "vážnou tváří", když se nacházíte v místnosti. "Někdy se podívám do zrcadla a myslím, že jsem hezčí bez make-upu, ale jsem také ráda, že se vidím s červenými rty," řekla hvězda v rozhovoru pro americký časopis "Self Magazine".

Nicméně, když se rozhodne namalovat, herečka a zpěvačka používá docela dost řasenky, oční linky a stíny pro zvýraznění očí. Vanessa řekla: "Když mám špatnou náladu, dám na sebe tuny a tuny barev a hraju si s různými typy make-upu."

Vanessa, která je fanouškem rtěnky americké značky Stila a Hard Candy má také domácí triky pro zajištění perfektního vzhledu. "Jeden z mých tipů je, že si dám krém pod očima před použitím make-upu, aby se tak zabránilo prachu z pádu na tváři. Je to skvělé."
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vanessa Hudgens about her Film Experience

29. září 2012 v 14:12 | *NessinQa |  News/Articles
Vanessa mluvila o svých filmových zkušenostech ohledně filmů Frozen Ground, Spring Breakers a HSM :)
O povětrnostních podmínkách pro Frozen Ground: "Na Aljašce byly takové dny, kdy byl mrazivý vítr a bylo 30 stupňů pod nulou. Opravdu těžce byl zasažen vzhled filmu ... mé nohy byly doslova zmrazeny i v botách s koženou podrážkou."

O Spring Breakers: "Nikdy jsem nebyla na filmovém festivalu, natož soutěžit! Jsem velmi hrdá na tento filmu. Mám pocit, že je to vlastní plemeno, což je málokterý film na rozdíl od ostatních a je velmi svěží, zábavný a vzrušující. Myslím, že to dobře vystihuje kulturu dnešní mládeže."

Zkušenosti s High School Musical: "High School Musical byl úžasný a byla to legrace. Dal mi tolik fanoušků, za což jsem velmi, velmi vděčná, ale uzavřená mysl lidí mě viděla, jen jako postavu Gabrielly Montez. Miluji tuto postavu, ale je tu pro mě víc než jen to. Je tam více mě. I když jsem měla nějaké boje v této roli vůči ostatním lidem, kteří si zoufale mysleli, že jsem Gabriella, musela jsem zůstat tvrdá a byl to boj, ale všechno v životě je vždy boj. Mít kariéru, je vždy boj. Vždy máte bojovat za to, co chcete. Rozhodně jít a být schopna zvládnout tyto části byla výzva, ale mám pocit, že jsem to udělala! Je tu nová kapitola!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spring Breakers will be distributed by Paramount in Spain

29. září 2012 v 14:11 | *NessinQa |  Spring Breakers/Informations
Film "Spring Breakers" bude distribuován Paramount na DVD a Blu-Ray příští rok ve Španělsku.

Paramount Home Media Distribution Spain a Vertigo Films dnes oznámila dohodu, podle které se bude distribuovat Paramount nové verze filmů Vertigo na DVD a Blu-Ray ve Španělsku od 1. října 2012.

Vertigo je charakterizován obzvláště bohatou řadou nových verzí v posledních měsících roku 2012, mezi které patří tituly jako je Spring Breakers očekávaný od režiséra Harmony Korine a hereckého obsazení Vanessy Hudgens, Seleny Gomez, Ashley Benson, Rachel Korine a James Franco.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gimme Shelter > Articles

29. září 2012 v 13:17 | *NessinQa |  Gimme Shelter / Informations
Pááni..přeložila jsem článek ohledně filmu Gimme Shelter, na který se těším úplně nejvíce ze všech filmů Vanessy!

Ron Krauss (režisér filmu), ve skutečnosti příběh zachytil krásně. Aktéři ve filmu byli silní, herečka Rosario Dawson, která hraje ve filmu matku Vanessy doslova ztvárnila každou scénu. Tuto ženu v její herecké roli by jste si neměli nechat ujít. Byla ve Focus groups a někdo poukázal na to, že byla zcela příkladná zastínit Vanessy charakter Apple. Svým způsobem, je to dobrá věc tím, že ukazuje, jak zoufalá postava Rosario je, a jak je Apple slabá ve vztahu vůči k její matce.

Tento film je na 180 º stupňů pro kariéru Vanessy, ve kterém jsme ji nikdy předtím neviděli. Ale tento film bude pro slabší povahy velmi těžké vidět, protože je to velmi silný a emoční film. Ale někteří lidé chtěli více "temných" scén.

Když jsme se ostatních zeptali, jestli by tento film doporučili svým přátelům, všichni řekli, že ano. Jen se zdá, že Gimme Shelter je cílenější na ženské publikum, samozřejmě je to dobrý film i pro muže. Na druhou stranu vidíme, že ženy jsou transformovány na chlapce.

Lidé se opravdu zajímají o historii rodičů Apple. I když jsme také chtěli vidět příběh. V diskusi všichni opravdu chtěli trochu více specifického charakteru, jako je například scéna, v níž je zmíněný její příběh. Film byl ještě v jeho raných etapách, tak to bude zajímavé, co se ještě změní.

SPOILER: Matka Vanessy, Gina Hudgens, dělá vzhled ve filmu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Music Producer Ólafur Arnalds recorded his score for Gimme Shelter

29. září 2012 v 12:47 | *NessinQa |  Gimme Shelter / Informations

Multi-instrumentalista a hudební producent Islandu Ólafur Arnalds nedávno nahrál své skóre pro indie drama "Gimme Shelter", kde bude hrát Vanessa Hudgens.

Film debutuje jako režisér reklamních spotů a videoklipů s filmařem Ron Krauss a Vanessa Hudgens ke hvězdě jako teenager, těhotná bezdomovkyně prchající před zneužívající matkou do útulku, kde tvoří rodinnou jednotku s jinými dívkami.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rotten Tomatoes & Bullet Media about Spring Breakers

29. září 2012 v 12:39 | *NessinQa |  Spring Breakers/Informations
Podle internetových stránek Rotten Tomatoes, bude mít "Spring Breakers" své celosvětové vydání, a to nejen v USA, 5.března roku 2013. Podívejte se SEM.

Kritika: Stránka Bullet Media analyzoval TIFF po jeho dokončení, a bylo udáno, že film Spring Breakers byl mezi nejlepšími momenty. Přečtěte si níže:

"Kolem tohoto filmu byl takový poprask, že na konci festivalu přišlo asi 200 novinářů a nám se nepodařilo projít. Každý bude hovořit o Spring Breakers do konce roku".
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

VVS Films acquired the copyrights to the movie "Spring Breakers"

29. září 2012 v 12:10 | *NessinQa |  Spring Breakers/Informations
Kanadský distributor VVS Films získal autorská práva na film "Spring Breakers" od režiséra Harmony Korine s představujícími hvězdami James Franco, Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Ashley Benson a Rachel Korine.

Kanadská distribuční smlouva přišla po filmu o bývalé dívky, kteří byli velmi úspěšní v Disney Channel, které se nyní ukazují docela divoké, jejich první debut přišel na festivalu v Torontu.

Dohoda byla sjednána Harry Grivakis pro VVS Films, Ted Field a Mike Weber pro Radar Pictures. Annapurna Pictures získala práva na Spring Breakers v Americe, který je naplánován na vydání v roce 2013.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spring Breakers on the Tokyo International Film Festival > 21, 24th October

29. září 2012 v 11:58 | *NessinQa |  Spring Breakers/Informations
TADY jsem vás informovala o dalším festivalu a nyní se objevily i přesné data premiéry Spring Breakers na tomto festivalu "Tokyo International Film Festival".

21/10 - Debut Spring Breakers ve 21:35 hodin
24/10 - Znovuzobrazení Spring Breakers ve 21:35 hodin

Připomínám, že nebyla stále potvrzena přítomnost Vanessy ani jiných členů filmu na této akci.
Zůstaňte naladěni pro více informací na IHEART-VANESSA!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOTE for Vanessa #134

29. září 2012 v 11:46 | *NessinQa |  Vote
Stránka magazínu Portrait otevřela opět nějakou tu anketu a to s názvem "Top 30 Under 30", ve kterém můžete hlasovat pro své oblíbené hvězdy do 30 let. Chcete-li hlasovat, klikněte ZDE! Zatím má Vanessa jen 540 hlasů, oproti Joey Richter, který má už 18 436 hlasů..:O
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Videos > 2012 > Jordan Pruitt about Vanessa Hudgens

29. září 2012 v 11:39 | *NessinQa |  Others Videos
Nejen Zac Efron se v poslední době zmínil o Vanesse ale i talentovaná zpěvačka Jordan Pruitt z pořadu "The Voice". Řekla, že se setkala s Vanessou a je k tomu i fotka, která se objevila docela nedávno..a já k tomu napsala, že tu dívku vidím poprvé :D No a nyní ji vidím podruhé a už vím o co jde :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Photo On The Day #132

29. září 2012 v 11:01 | *NessinQa |  POTD/E
Fotka dne..Dokonalost :) Líbí se mi ten vínový svetřík =*

Personal photos #232

27. září 2012 v 23:33 | *NessinQa |  Personal Photos
Naposledy tu mám tři krásné osobní fotky :) První dvě jsou z Benátek a třetí je nová se Stellou..všechny jsou úplně krásné, na té druhé se kráásně směje a na té třetí má takový super outfit a ty brýle miluji :))
abppYbDg adtwBIjV abmw4jxL imagebam.com
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scans > 2012 > DE Bravo (Nr.40)

27. září 2012 v 23:30 | *NessinQa |  Scans 2012
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Videos > 2012 > Zac Efron about Vanessa Hudgens

27. září 2012 v 23:03 | *NessinQa |  Others Videos
Zac Efron (expřítel Vanessy) je nyní ve Filipínách :) Při příletu do tohoto krásného místa byli hned k dostižení různí reportáři, kterým Zac samozřejmě řekl pár slov a to hlavní je, že se zmínil o Vanesse a to v podání krátké věty "Vanessa je také Filipínka, hodně jsem se od ní naučil". To je moc pěkné, že stále na ni myslí, hošík jeden vyfešákovaný! :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Facebook Messages #132

27. září 2012 v 22:54 | *NessinQa |  Facebook
Cray cray vlasy... nahrajte vaše zde!: http://vhudgens.me/1adz6s
acrXNxqf
---
TAK nadšená na Halloween…můžete hádat, jaký je můj druhý oblíbený Halloweenský film, kromě "Nightmare Before Christmas"???
abnMzkLG
---
Ahhhhhh. Je to tady v tomto roce znovu. Měla jsem takový Halloween Horror Nights - Hollywood tento víkend!!!!
---
Měla jsem vzrušující víkend!! Mám k tomu jeden z mých nejoblíbenějších věcí xx
abiDqOOh
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cray Cray

27. září 2012 v 21:48 | *NessinQa |  Officials/My Blog
Ness je tu krásná =) Ty vlasy se mi líbí..
….A někdy mé vlasy rozhodnou být malinko "cray" (nepřeloženo-nevím zda Van myslela cry jako plakat anebo crazy - šílené ale myslím, že spíše to druhé) Hehe. Předvádím vám mé "cray cray" vlasy!

Nahrejte vaše pix v komentářích níže. Nemůžu se dočkat, až uvidím všechny vaše příspěvky!
xx
acr3BBB6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halllooweeen

27. září 2012 v 21:39 | *NessinQa |  Officials/My Blog
Tak nadšená na Halloween!!!! Nemohu se dočkat na filmový večer s hocus pocus. Hehehehe ahhh.

adsopUTz
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sunday Funday

27. září 2012 v 21:32 | *NessinQa |  Officials/My Blog
O tom, kde my žijeme, se to říci nedá :/
Na neděli není nic lepšího, než jeden den na pláži. Jaké jsou vaše některé oblébené způsoby, jak trávit neděli??

xx V
abiDqOOh
--------------------------------------------------------------------------------------------------------